2% z dane

Vážený fanúšik Novoveského hokeja.
 
Opäť po roku Vás žiadame o podporu hokeja v našom meste formou poukázania vašich 2% (3%) z vašich daní v prospech zaregistrovaných organizácii. Touto cestou by sme Vás chceli znovu poprosiť o podporu hokejového klubu HK Spišská Nová Ves a našich športových talentov. Požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň následne požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo
Ak ste zamestnanec a daňové priznanie vám robí zamestnávateľ, máte čas do 30. apríla 2020 na to, aby ste poslali Potvrdenie o zaplatení dane (získané od zamestnávateľa) a Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby (stiahnuté napr. z nášho webu) na daňový úrad v mieste vášho bydliska.
 
Ak ste SZČO, resp. firma, daňové priznanie podávate do 31. marca 2020. Do tohto dátumu sa rovnako potrebujete rozhodnúť, komu venujete 2% z dane.
 
Ak nás chcete podporiť priamo môžete tak urobiť na našom transparentnom účte SLSP SK5109000000005151552200.
 
Ďakujeme Vám HK Spišská Nová Ves
Novejša do toho !
 
VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby podľa § 50 zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon“), ktorej bolo za zdaňovacie obdobie vykonané ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti.
 
Tlačivo na stiahnutie (2% z dane) nájdeš po kliknutí na link:
 

Tlačivo na stiahnutie:

 

Share this post

Pridaj komentár