A-mužstvo postavené na vlastných odchovancoch

Víziou pre sezónu 2018/2019  je hrať atraktívny hokej, ktorý by pritiahol diváka opäť na štadión. A-mužstvo je poskladané väčšinou z našich odchovancov a v tejto sezóne nebudeme pôsobiť ako  farmársky tím Popradu. Samozrejme spolupráca s Popradom bude prebiehať tak ako v minulosti.

Sme radi, že kostra tímu sa dala dokopy, ostali aj naši najskúsenejší a najvernejší hráči, či už Koky, Vantroba, Surák, Vartovník, Findura, doplnení mladšími hráčmi ako Polomský, Ondov, Zekucia, Osuský, Kyčák, Zwick a na týchto našich chlapcoch by sme to chceli stavať. Cieľom je hrať v prvej osmičke, dať príležitosť našim mladým dorastencom a v play off prekvapiť, čo najviac, keďže úlohou klubu bude pre túto sezónu stabilizácia.

Všetko sa odvíja od financií a tých je poskromne, takže našou ďalšou prioritou je dať hlavy dokopy, spojiť sily a pracovať na zlepšení marketingu a transparentnej spolupráci so sponzormi.

Veríme, že postupnými krokmi sa nám podarí veci dotiahnuť do úspešného konca a navrátiť Spišiakom opäť ich hru ,, hokej,, na ktorú boli v minulosti tak právom hrdí.

Share this post

Pridaj komentár