HK ‘95 Považská Bystrica VS. HK Spišská Nová Ves

Chalani to dnes zvládli keď Martin Knižka premiérovo svojim prvým gólom v prvej lige rozhodol zápas v náš prospech !

Jedno mesto, jeden cieľ , jedna rodina !
Novejša do toho !

 

Zhodnotenie zápasu v Považskej Bystrici očami hráčov:

#72 KNIŽKA Martin
Po dlhej prestávke bez zápasu sa nám dostavalo do zápasu ťažšie, čo sa podpísalo aj na našej hre. Veľa vylúčení neprospievalo hre a hra bola veľmi kúskovaná. Som veľmi rád za cenné víťazstvo a aj za premiérový gól.

#28 NESPALA Jakub
Nevedeli sme sa dostať hneď v prvej tretine do zápasu, čakali sme zbytočne na hru súpera a nehrali sme svoju hru. V druhej tretine bolo veľa zbytočných vylúčení, čo nás stalo dosť síl, ale zvládli sme to, potom to už vyzeralo lepšie, hlavne v obrannom pásme sme im nedávali toľko priestoru ako v prvej tretine a hlavne na striedačke bola stále pozitívna nálada a o výhre sme nepochybovali. Hrali sme až do poslednej sekundy, to bolo najdôležitejšie. Dôležité tri body sa počítajú.

 

#96 NOVÁK Lukáš
V 1.tretine nám na začiatku uškodila presilovka, v ktorej sme nevystrelili na bránu a po tomto momente sme čakali, že súper sa porazí sám. V 2.tretine sa nám podarilo využiť presilovku a v zápätí streliť gól po skvelej akcii, po ktorej sme viedli 3:1. No opäť sme sa uspokojili a upustili sme od hry, ktorá nás zdobí. Po našich zbytočných a hlúpych chybách a fauloch sme v 3.tretine stratili vedenie a začínali sme od znova. Vedeli sme, že zápas rozhodne 1 gól, ktorý sa nám po skvelom prečíslení podarilo streliť a podarilo sa nám tento zápas priviesť do víťazného konca.

#16 HAMRÁČEK Lukáš
Prvá tretina z našej strany nebola podľa našich predstáv, z čoho sme aj inkasovali gól po osobnej chybe. V zápätí sme však odpovedali gólom z presilovej hry. V druhej tretine sa nám podarilo využiť presilové hry, avšak svojou vlastnou nedisciplinovanosťou a zbytočnými faulami sme súpera posadili na koňa a ten znížil na rozdiel jedného góla. V tretej tretine sa hra podobalo skôr na cirkus ako na hokej, hra bola kúskovaná, ale sme radi, že sme to dotiahli do víťazného konca a sme radi za 3 body.

 

Share this post

Pridaj komentár