Komunitné aktivity pokračujú, tentokrát sme zavítali do útulku

HK SPIŠSKÁ NOVÁ VES – VIAC AKO LEN HOKEJOVÝ KLUB
Vyhodené v lese, pri ceste či ponechané pred útulkom. Aj toto sú príbehy obyvateľov Mestského útulku a KS Spišská Nová Ves.
Keďže nám osudy bezbranných chlpáčov nie sú ľahostajné, rozhodli sme sa v rámci našich letných komunitných aktivít navštíviť a pomôcť práve tejto odchytnej stanici. Štvornohých priateľov svojou návštevou potešila trojica rysov v zložení: Gabriel Olejník, Timotej Tomala a Alexander Zekucia. Okrem spoločného venčenia sme psím podnájomníkom v mene nášho klubu poskytli aj hmotnú pomoc v podobe konzerv a salám.
Pomôcť môžete aj vy!
Útulok na Cintorínskej ulici aktuálne poskytuje strechu nad hlavou 23 šteňatám, 25 dospelým psom a 23 mačkám – kapacita miest je takmer plne obsadená, a preto za zíde každá pomoc. Priniesť môžete krmivo, najmä konzervy a salámy, ale aj deky, uteráky, posteľnú bielizeň či matrace. Ak premýšľate nad adopciou, práve teraz je ten vhodný čas. Stačí kontaktovať pracovníkov útulku na telefónnom čísle 0905 349 152, prejsť krátkym pohovorom a dohodnúť si osobné stretnutie. Ochotní zamestnanci vám radi pomôžu s výberom ideálneho spoločníka pre vás. Všetky psy i mačky majú za sebou kompletnú veterinárnu starostlivosť, sú očkované, odčervené, odblšené a čipované.
Kompletnú fotogalériu nájdete na našom Facebooku alebo Instagrame.

Share this post

Pridaj komentár