Naši perspektívni dorastenci a kadeti s veľkou ,,motiváciou“

Sme radi, že sa naša mládež drží ako tak ešte v rebríčku na Slovensku v priemerných hodnoteniach. Vzhľadom na to, v akých finančných podmienkach pracujeme, je to niekedy zázrak, preto veľké ,,POĎAKOVANIE“ patrí v prvom rade našim trénerom. Nič z toho by nebolo možné bez podpory mesta a spolupráce rodičov.

Sme hrdí na našich všetkých chlapcov a dievčatá, ktorí sa dennodenne zúčastňujú tréningov a zápasov. Klub vidí perspektívu v prvom rade v práci s mládežou, čo bude prioritou, preto si zakladá na tíme dorastencov a kadetov, ktorí sú ešte jedným z mála početnými ročníkmi.

Bohužiaľ po vypadnutí našej juniorky by sme radi urobili všetko pre postup do extraligy juniorov v nadchádzajúcej sezóne práve s týmito ročníkmi a tak opäť dostali  ,, našu „ juniorku medzi elitu na Slovensku. Toto je prvoradým cieľom klubu a veríme, že sa nám to spolu s chlapcami podarí.

Určite máme na čom stavať do budúcnosti a pomáhať našim chlapcom ,, Spišiakom ,, dostať sa do mládežnických reprezentačných tímov. Tu by sme radi spomenuli naše nádeje: Dorastenci: Knižka, Novák I., Petrek , Bača, Rabčan, Ludányi, Ďzerenga, Slivka, Klempár, Olejník , Grec, Richnavský a ďalší….   Kadeti: Hadušovský M., Grič, Slezák, Tarbaj, Tatarko, Wagner a ďalší.

Veríme, že systematickou prácou sa nám podarí splniť tieto ciele a koncepčnou prácou skvalitňovať úroveň práce s mládežou v klube HK SNV o.z.

Share this post

Pridaj komentár