Príhovor generálneho manažéra Richarda Rapáča k fanúšikom Rysov

Príhovor generálneho manažéra Richarda Rapáča k fanúšikom Rysov

„Na začiatku by som chcel všetkým naším fanúšikom poďakovať za podporu v otváracom zápase sezóny. Vytvorili ste s našim fanklubom výbornú atmosféru, ktorá pomohla chlapcom poraziť Duklu Trenčín. Tak ako, sme si pred začiatkom sezóny určili športový cieľ, ktorým je minimálne postup do štvrťfinále, máme nemenej dôležitý spoločný, a to po viac ako desaťročí vypredať Spiš arénu.

V minulej sezóne nám to kvôli rôznym zákazom a obmedzeniam nebolo dovolené. Momentálne to už ale máme vo svojich rukách a budúci piatok prichádza ideálna možnosť Slovensku ukázať, akou silnou hokejovou komunitou je naše mesto. Ja som Vám, našim fanúšikom, vždy veril, že hokej v našom meste milujete minimálne tak ako ja. Som si istý, že oceníte rozhodnutie vedenia klubu, ktoré pripraví výrazne zníženú cenu vstupného na víkendový dvojzápas proti hviezdnemu Slovanu Bratislava a Novým Zámkom.

Okrem ceny bude pripravený aj bohatý sprievodný program, ktorý bude predstavený v priebehu budúceho týždňa. Už v nedeľu nás čaká výrazne silnejší Liptovský Mikuláš a vašu podporu budeme potrebovať. Hokej v našom meste nie je o hráčoch, vedení, ale o Vás. Ste naším hnacím motorom. Prajem každému fanúšikovi príjemný víkend a zajtra o 17:00 sa vidíme na zimáku.“

Share this post