Matúš Chovan

Všetci sa tešíme na playoff, teraz pôjde o všetko, fanúšikovia nás podporovali a my sa im chcem odvďačiť a dotiahnuť to najďalej ako sa len dá, čo sa týka Topoľčian, počul som veľa ohlasov z môjho okolia, že Topoľčany nám sedia o čom hovoria aj posledné zápasy proti nim, ale spoliehať sa na to by bolo veľmi nezodpovedné, v playoff sa hrá od začiatku a budú to určite vyburcovanejšie zápasy ako v základnej časti v čom budú hrať úlohu určite aj emócie, sme však pripravení!

Marko Ondov

Tvrdo sme sa pripravovali celú sezónu na play off, ktoré je tu a my sa chystáme víťazne zaklopať na dvere Topoľčian.
Je to tretie mužstvo tabuľky ale vôbec by som Topoľčany nestaval do pozície veľkého favorita.
Topoľčany nám sedia čo dokazujú výsledky v základnej časti, play off je ale úplne iná súťaž a my urobíme všetko preto aby sme divákov nesklamali a sériu zvládli.

Lukáš Novák

Do playoff ideme v prvom rade s tým, že chceme poraziť Topoľčany s ktorými máme priaznivú bilanciu, ale samozrejme playoff je úplne niečo iné ako základná časť. Do Topoľčian vycestujeme s tým, že ideme uchmatnúť aspoň jeden zápas v náš prospech a budeme sa snažiť hlavne o ten prvý zápas, ktorý je veľmi dôležitý pre obe mužstvá. Máme niečo napozerané o súperovi, ale my sa ideme sústrediť predovšetkým na svoju hru a verím, že túto sériu dotiahneme do víťazného konca.

Eugen Rabčan

S Topoľčanmi to určite nebude ľahké, ale myslím si že sme na nich dobre pripravení kvôli tvrdej snahe nás a našich trénerov. Topoľčany sú kvalitné mužstvo ktoré netreba podceňovať. Ale predsa máme aj my veľa kvalitných a skúsených hráčov ktorí sú odhodlaní do týchto zápasov dať všetko. V kabíne sme úžasná partia ktorá si pomáha a to bude to hlavné, musíme hrať so srdiečkom a šťastie sa nakloní na našu stranu.