Dňa 10.02.2019 sa na zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi uskutočnil hokejový turnaj detí zo 4.ročníka. Na tomto turnaji sa zúčastnili mužstvá z Popradu, Levoče, Trebišova a Spišskej Novej Vsi. Záštitu nad celým turnajom prevzala firma EMBRACO ( www.embraco.sk ) preto bol celý turnaj pomenovaný ako EMBRACO CUP 2019.

Turnaj sa skvelo vydaril. Všetky deti predvádzali pekné hokejové akcie, bojovný výkon, radosť, emócie a nadšenie z hokeja. Posledným zápasom turnaja bol zápas medzi HK Spišská Nová Ves a Trebišovom, ktorý sa ukázal ako finále turnaja o prvé miesto.

Nakoniec Spišiaci po tuhom boji podľahli Trebišovu 6:12 a Trebišov sa s troma víťazstvami stal víťazom celého turnaja. Na druhom mieste skončili deti z HK Spišská Nová Ves, na tretom mieste skončili deti z Popradu a na štvrtom mieste deti z Levoče.  Turnaj bol zorganizovaný na vysokej úrovni. V mene HK SNV sa chceme všetkým poďakovať za účasť a tešíme sa na Vás o rok. Sláva víťazovi, česť porazeným !!!

Chceli by sme sa špeciálne poďakovať hlavnému partnerovi firme EMBRACO pani  Zumerlingovej a pánovi Kandrovi, taktiež Marcelovi Karpinskému a neposlednom rade našim trénerom HK SNV, ktorí boli pri zrode myšlienky zorganizovať tento krásny turnaj.

Nádherné poháre dodal náš Partner klubu a Partner mládeže spoločnosť PARMAS s.r.o. (  www.parmas.sk  – info@parmas.sk   ) Fabíniho 23, Spišská Nová Ves. Ďakujem Braňo Stuhlák