Dnes by sme Vám chceli predstaviť nášho hráča Gabriela Olejníka ( dorasteneckého vicemajstra SR zo sezóny 2018/19 a reprezentanta Slovenska )
S Gabrielom sme sa v krátkom rozhovore rozprávali o projekte U18 v ktorom je zaradený pre túto sezónu 2019/2020🎤🗣

HKSNV🎤: Gabi ako hodnotíš tvoje pôsobenie pri reprezentácii 18-tky a to, že si sa dostal do projektu ?
GO🗣: Som rád za to, že som dostal takú príležitosť hrať v repre 18, sme tam dobrá partia, dúfam že tam ostanem čo najdlhšie.

HKSNV: Minulú sezónu si dosiahol s dorastom titul vicemajster SR, myslíš si, že aj to ti dopomohlo k tomu, aby sa ti otvorili dvere do reprezentácie ?
GO: Určite áno, odohrali sme v playoff ťažké zápasy a len ťažké zápasy posúvajú hráčov vpred, boli to nezabudnuteľne spomienky.

HKSNV: Aké sú tvoje ciele v hokejovom živote? Prezraď niečo aj z tvojho súkromia ( priateľka, rodina, škola) ?
GO: Určite by som sa chcel niekedy v živote živiť hokejom, bol to môj detský sen. Nemám priateľku, mám len super kamarátov s ktorým som šťastný, na priateľku by teraz nebol ani čas. Mám super rodinu, ktorá ma v hokeji podporuje psychicky aj finančne. Chodím na technickú akadémiu v Spišskej Novej Vsi a popri hokeji myslím 🙂 zvládam aj túto školu, ktorá je veľmi náročná.

HKSNV: Veríme tomu, že ťa uvidíme aj na MS 18, ktoré sa budú konať na Slovensku a určite všetci fanúšikovia budú držať prsty, aby sa vám opäť podaril postup z B-kategórie medzi elitu.
GO: Dúfam, že využijem tú šancu hrať v projekte U18 a dostanem sa aj na majstrovstvá sveta, sme tam dobrá partia ako som už spomínal, a myslím si, že máme na to postúpiť znovu medzi elitu.

Ďakujeme za rozhovor, Gabovi držíme palce, pevné zdravie a úspešnú sezónu💪🏻
Novejša do toho💙💛