Akcia ,, Spolu pre dobrú vec ,, začala dnes ráno keď hráči A-mužstva spolu s riaditeľom navštívili Dom Charitas v Spišskej Novej Vsi a odovzdali symbolický šek v hodnote 250 EUR na pomoc deťom, ktoré to najviac potrebuju. Nie je to veľa, ale je to začiatok cesty po ktorej sa klub HK SNV vydal a ktorou bude kráčať. Chceme spájať dobre s užitočným a vytvoriť komunitu v ktorej sa budeme všetci navzájom podporovať. Dnešná návšteva bola prvým krokom, ktorý vyvrcholí v utorok 18.12.2018 zápasom proti Michalovciam. Viac o “ plyšákovej akcii ” už dnes večer na FB a tiež v TV Reduta !
Akcia ,, Spolu pre dobrú vec ,, začala dnes ráno keď hráči A-mužstva spolu s riaditeľom navštívili Dom Charitas v Spišskej Novej Vsi a odovzdali symbolický šek v hodnote 250 EUR na pomoc deťom, ktoré to najviac potrebuju. 
Nie je to veľa, ale je to začiatok cesty po ktorej sa klub HK SNV vydal a ktorou bude kráčať. Chceme spájať dobre s užitočným a vytvoriť komunitu v ktorej sa budeme všetci navzájom podporovať.
Dnešná návšteva bola prvým krokom, ktorý vyvrcholí v utorok 18.12.2018 zápasom proti Michalovciam. Viac o “ plyšákovej akcii ” už dnes večer na FB a tiež v TV Reduta !