Cez víkend naši štvrtáci vycestovali na medzinárodný turnaj do susedného Česka kde si v Novom Jičíne zmerali sily s 11 mužstvami z Čiech, Poľska a Slovenska turnaj bol kombináciou hokeja-futbalu a biatlonu za jeden deň odohrali tri hokejové zápasy a štyri futbalové na druhý deň sa venovali biatlonu v hokeji obsadili ôsme miesto, vo futbale taktiež ôsme miesto a v biatlone šieste miesto deti zažili nezabudnuteľný športový víkend plný smiechu zábavy a detskej radosti.

Zhrnutie turnaja z pohľadu našich trénerov Miloša Muranského a Patrika Korheľa:

,, Je dôležité povedať, že v prvý deň sa hrali tri zápasy hokej a štyri zápasy futbal, v druhý deň sa hrali tiež tri hokejové zápasy a štyri futbalové zápasy a v tretí deň sa hral 2x hokej + biatlon. Naši chlapci sa vyrovnali českým tímom a zápasy čo sme prehrali tak väčšinou len o gól. Chceli by sme sa touto cestou poďakovať rodičom, ako aj sponzorom, ktorí nám finančne pomohli a umožnili tak našim chlapcom vycestovať na tento zaujímavý turnaj. “ povedal tréner Miloš Muranský.

,, Boli to mesta rozlohou skoro ako Spišská Nová Ves, napr. Kopřivnice, Nový Jičín + slovenské mužstva Skalica spojený team, the Best od Poliakov Jestrebie. Deti mali tak náročný športový plán, kde na konci každého dňa boli vyčerpané a hlavne celé tri dni sa venovali športu nemali čas na veci ako tablet a mobil. “ doplnil tréner Patrik Korheľ

Ďakujeme za úspešné reprezentovanie nášho klubu ako aj mesta Spišská Nová Ves za hranicami našej vlasti.