Dnes sme nastúpili v pozmenenej zostave a posledný zápas KauflandCupu naši chlapci nezvládli a s Popradom sme prehrali jasne 6:1.
Zhodnotenie turnaja trénermi:
Róbert Spišák
Úroveň zápasov s Michalovcami a Košicami bola dobrá po taktickej aj hokejovej stránke. Boli sme kreatívni v ofenzíve a chlapci na ľade nechali všetko, čo sa odzrkadlilo aj na konečný výsledkoch. V týchto zápasoch sme podali tímový výkon, zdobili nás osobná statočnosť, výborný brankár a tiež výborne zvládnuté špeciálne situácie. Mrzí má výpadok záverov zápasov, ktoré nás stáli výsledok. Posledný zápas s Popradom odhalil naše slabiny. Hlavne pri hre v oslabení a bránení predbrankového priestoru.
Chcem poďakovať divákom za podporu a teším sa na sezónu.
Miroslav Vantroba
My ako Spišská môžeme byť radi za možnosť si zmerať sily s extraligovými mužstvami. Zápasy nám dali veľa, pretože teraz vieme na čo sa máme zamerať v príprave na nadchádzajúcu sezónu, kde ešte musíme popracovať a aké slabiny musíme odstrániť. Ja osobne si myslím, že s dvoma ašpirantami na titul v extralige sme odohrali vynikajúce zápasy, ktoré sa divákom museli páčiť. S Michalovcami sme odohrali skvelý zápas aj výsledok potešil. S Košicami vynikajúce dve tretiny, škoda záverečnej 20minutovky, ktorú sme nezvládli. Proti Popradu rozhodli oslabenia – presilovky, v ktorých súper 4krát skóroval a zápas následne ovládol. Chalanom patri veľká vďaka za predvedený výkon.