OZNAM – DARCOVSKÁ SMS – DMS

Vážený fanúšik Novoveského hokeja !

Chceli by sme Vás informovať o tom, že vstup na zápasy HK Spišská Nová Ves už nebude možné zaplatiť DARCOVSKOU SMS – DMS !

Dôvodom zrušenia tejto výhody na urýchlený vstup na zápasy nášho A-mužstva sú informácie od poctivých fanúšikov HK SNV, ktorí nás informovali cez FB, osobne ale aj telefonicky o tom, že v SNV je skupina ľudí, ktorí zneužívajú tento výnimočný projekt spôsobom aký je smutný, trápny a jednoznačne nepochopili jeho význam, energiu a zanietenie ľudí, ktorí ho pripravovali viac ako pol roka. Nepochopili totiž fakt, že tento projekt je určený pre deti a mládež. Nepochopili fakt, že tento projekt, ak by mali v hokejových mestách ako sú Michalovce, Martin či Topoľčany určite by ho svedomito podporovali.

Niektorí fanúšikovia nepochopili fakt, že hlavným cieľom projektu je doplnenie materiálno-technického vybavenia pre tréning, zlepšenie hráčskych zručností a rozvoj individuálnych schopností detí v HK SNV a Darcovská SMS je spôsob ako sa môže každý človek stať malým / veľkým sponzorom ,,svojho,, klubu ! P.S. Projekt je zaregistrovaný na Ministerstve vnútra a Fórum donorov, všetky získané financie musia ísť na konkrétny účel a nie je z toho možné financovať mzdy zamestnancov.

A čo sa vlastne stalo ???

Niektorí ,,tiež fanúšikovia ,, si urobili v mobile z Darcovskej SMS screenshot, ktorý si medzi sebou posielali na iné mobily resp. mobily si posúvali po vstupe viaceré osoby a tým sa dostali na hokej v podstate podvodom a zadarmo ! Ak si títo ľudia myslia, že toto je cesta … tak žiaľ nikdy sa nič v našom meste, klube a štáte nezmení, lebo ste v podstate okradli deti z nášho klubu o pomoc, ktorú mohli mať.
Za 1 a ½ roka od nástupu nového vedenia HK SNV sme sa zapojili do 5 projektov v ktorých bolo možné získať financie hlavne pre deti ! Všetci v klube počnúc deťmi v predprípravke až po kustóda v A mužstve robíme všetko preto, aby hokej v SNV napredoval. Vymýšľame projekty pre deti a mládež, ktoré tu nikdy neboli. Celé A mužstvo robí maximum, čo všetci máte možnosť vidieť. Naši chlapci sú po 9 kolách SHL na pomyselnom 2-4 mieste v tabuľke Slovenskej hokejovej ligy so 17 bodmi.

Facebook HK SNV má 7374 fanúšikov, priemerná sledovanosť našich FB príspevkov je 3500-6500 ak by každý ,, FB fanúšik,, poslal len 1 SMS správu tak by klub z týchto peňazí vedel zakúpiť všetkým deťom v prípravke nové výstroje a ostali by ešte peniaze aj na projekt Hokejovej klubovne, ktorý pripravujeme pre všetky vekové kategórie a možno aj na rekonštrukciu 20-ročnej posilňovne HK SNV.

Ak ste dočítali túto správu do konca sme Vám veľmi vďačný. Veríme, že Spišská Nová Ves má veľa poctivých fanúšikov, ktorým záleží na tomto krásnom športe. Ak sa rozhodnete podporiť náš projekt DARCOVSKÁ SMS správnym spôsobom budete mať dobrý pocit, že ste sa podieľali pri zrode novej generácie mladých hráčov.

Ďakujeme vedenie HK SNV