Lukáš Vartovník

Čaká nás vrchol sezóny (play off), na ktorý sa my hráči a určite aj naši fanúšikovia veľmi tešíme.
Teraz treba využiť všetko to, čo sme počas celej sezóny netrénovali, a treba ísť v zápase do všetkého na plno, lebo ako vieme aj najmenšia chyba nás môže stáť víťazstvo. V kabíne sme výborná partia a všetci si uvedomujeme, že proti Topoľčanom to nebude žiadna prechádzka v ružovej záhrade.
My do toho dáme všetko, ale potrebujeme aj Vás, fanúšikov HK Spišská Nová Ves, aby ste nás podržali v domácich zápasoch a vytvorili víťaznú atmosféru.

Michal Findura

Čaká nás veľká výzva, poraziť tretí tím tabuľky a favorita na postup do extraligy.
Topoľčany majú skúsený tím, no aj my máme svoju kvalitu. Máme cieľ, pre ktorý urobíme maximum. Veríme, že zas raz bude Spišská žiť hokejom a budú nás hnať plné tribúny.

Martin Knižka

Proti favorizovaným Topoľčanom nás čaká veľmi náročná séria.
Očakávam, že náročný bude každý jeden zápas a my zo seba vydáme všetko, aby sme boli úspešní. Vyhrali sme s nimi síce v tejto sezóne 4 zo 6tich zápasov, ale nato sa vôbec nepozeráme, pretože playoff zápasy sú úplne o niečom inom. Samozrejme budeme potrebovať Vás, divákov, a tým by som Vás chcel poprosiť, aby ste prišli fandiť v čo najväčšom počte a urobili nám atmosféru, ktorú veľmi potrebujeme a môže byť v konečnom zúčtovaní rozhodujúca.

Dávid Romaňák

V prvom kole nás čaká veľmi ťažký super, ktorý má vo svojom tíme viacej skúsenosti a hviezd, ktoré v hokejovej kariére veľa dosiahli. Na našej strane je však veľká chuť, srdiečko, dravosť a hlavne to, že sme výborná partia a bojujeme spolu, jeden za druhého, ako jedna rodina, čo bude veľmi dôležité a rozhodujúce v ťažkých momentoch.
Sme pripravení nechať v playoff všetko, čo bude v našich silách, hlavne kvôli našim fanúšikom, ktorých je zápas čo zápas viac a pevne verím, že nás prídu povzbudiť aj v hojnom počte na domáce zápasy playoff.
Malými krokmi môžeme dosiahnuť veľké veci a preto verím, že sa po dlhých rokoch v SNV vypredá zimný štadión a spoločne Topoľčany porazíme.