Vitaj doma, Rapy!

S radosťou vám oznamujeme, že po dlhých trinástich rokoch si v extraligovej sezóne 2021/2022 náš dres oblečie skúsený dvadsaťosemročný útočník BRANISLAV RAPÁČ. Odchovanec novoveského hokeja sa s vedením dohodol na trojročnom kontrakte.

Richard Rapáč: „Prestup brata k nám sa riešil dlhší čas, ale najväčšiu zásluhu na ňom má on samotný, keďže prejavil veľkú túžbu vrátiť sa domov a pomôcť nám po rokoch nielen mimo ľadu, ale aj výkonom ako hráč. Získavame v ňom výraznú posilu, hráča v najlepšom hokejovom veku s obrovskom motiváciou byť pri zrode „novej éry“ spišskonovoveského hokeja. Jeho prednosti na ľade sú všeobecne známe, ale mňa veľmi teší, že v kabíne bude hráč, ktorý vie strhnúť celé mužstvo za víťazstvom v každom zápase a zároveň líder, ktorý odovzdá 100% nielen v každom zápase, ale aj na tréningu.

Týmto podpisom aj my, ako klub, deklarujeme náš útok na play-off pozície a hlavne to, že chceme ľuďom v Spišskej ukázať, že postup do Extraligy nie je koncom našej snahy, ale naopak, začiatkom novej.

Braňovi ďakujeme a prajeme mu hlavne veľa zdravia a čo najviac víťazných zápasov v našom drese.