Róbert Spišák

Očakávame náročný štvrťfinálový súboj, v ktorom podľa postavenia v tabuľke je favoritom súper z Topoľčian, ktorý sa dlhodobo netají ambíciou postúpiť. Zápasy v základnej a nadstavbovej časti nám ale ukázali, že sú zdolateľným mužstvom, ktoré zdobí väčšia skúsenosť, ktorú my musíme nahradiť, ak chceme byť úspešní, vo finálnych útočných a obranných herných činnostiach, fyzickou a korčuliarskou vyspelosťou, rýchlou a priamočiarou kombináciou, taktickou a osobnou disciplínou a osobnou statočnosťou. Očakávam veľkú podporu fanúšikov, ktorá bola napr. minulý rok v Martine hnacím motorom mužstva.

Richard Rapáč

Čaká nás veľmi ťažká séria proti favoritovi na postup do extraligy. Našou výhodou je, že nie sme pod tlakom ako Topoľčany, ktoré musia a my môžeme. Na samotné playoff sa všetci veľmi tešíme najmä kvôli našim divákom a fanklubu. Playoff som ako hráč obľuboval, pretože v týchto zápasoch často rozhoduje srdce a to naše bije v kabíne ako jedno. V playoff vyhrávajú mužstvá, nie individuality a ja verím, že štvrťfinále nebude pre nás konečnou stanicou.
Spišská opäť žije hokejom a našou povinnosťou je nechať na ľade úplne všetko a cieľ, ktorým je postup do semifinále zvládnuť.