HK Levice – HK Spišská Nová Ves 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
Góly: 13. König (Mihálik), 16. Mihálik (M. Novák), 32. M. Novák (Tužinský) – 29. L. Novák (Vartovník), 35. Kövér (Vartovník, L. Novák), 44. Vartovník (L. Novák, Boldižár), 56. Ondov (Cibák, Koky). Rozhodovali: Valachovič – Junek, Šefčík, vylúčení: 4:1, navyše: Klenko 10 minút za napadnutie hlavy a krku – Findura 4 minúty za hru so zdvihnutou hokejkou, Božoch 10 minút za napadnutie zozadu, presilovky: 0:0, oslabenia: 1:0, 598 divákov

Pozápasové zhodnotenie – hráči

17 Marko Ondov
Do Levíc sme prišli nabudení a dobre pripravení po REPRE pauze s jasným cieľom a to 3 body! Súperovi z Levíc sa podarilo skórovať 2-krát v prvej tretine a upokojili hru, my sme si v šatni niečo povedali a na ľad vybehlo iné mužstvo. Obetavou hrou sme skorigovali stav stretnutia a pokračovali v našej hre. Tretia tretina vyzerala z našej strany veľmi dobre, mali sme tlak, ktorý bol prerušený jasným faulom na Kuka Nováka, ktorý nebol potrestaný a hra sa prerušila na 10 minút, našťastie sme skórovali po tejto dlhej pauze, dobojovali zápas do konca a odnášame si 3 body!

13 Jakub Cibák
Dnešný zápas sme nezačali najlepšie a po prvej tretine sme prehrávali 2:0. Možno táto tretina bola poznačená aj reprezentačnou prestávkou, ale od ďalšej tretiny sme zlepšili korčuľovanie a zápas sa vyrovnal. V posledných minútach sme dali rozhodujúci gól a vedenie sme udržali. Za tieto vybojované body sme veľmi radi, keďže body na ihriskách súperov sa počítajú.

87 Ivan Novák
Úvodná tretina nám nevyšla podľa predstáv a po výsledku 0:2 bolo v kabíne trochu dusno. V druhej časti sa nám podarilo vrátiť do zápasu, ale na vyrovnávajúci gól sme si museli počkať až do ďalšej dvadsaťminútovky. Kontrolovali sme hru, súpera sme nepustili k vážnejším šanciam a vďaka tímovej súdržnosti sme opäť potvrdili, že s nami súperi musia počítať.

19 Adam Polomský
Zápas sme začali aktívne, vďaka čomu sme si vybojovali presilovku o dvoch hráčov, ale nedokázali sme ju využiť. Následne na to sa Leviciam podarilo skórovať po šťastnom teči pred bránou a takisto dostali výhodu presilovky o dvoch hráčov, ktorú dokázali využiť. Po prvej tretine sme sa v šatni povzbudili a povedali sme si, že musíme hrať stále našu hru. Súper hral nepekný zápas, my sme vedeli, že sme lepším mužstvom a bojovným výkonom sme ho dotiahli do víťazného konca.

Tréner Richard Rapáč
Začiatok zápasu paradoxne negatívne ovplyvnila naša presilovka, ktorá nám viac ublížila ako pomohla.
Levice vyťažili v prvej tretine z minima maximum a vedenie 2:0 nezodpovedalo priebehu hry.
V kabíne sme po prestávke zvýšili hlas, čo sa odzrkadlilo na zlepšenom výkone.
Po kontaktom góle na 2:1 sme mali ďalšie šance na vyrovnanie, nastrelili sme tyčku a Levice z ničoho nič dali gól na 3:1.
Chlapci sa nevzdávali a zvyšok tretiny sme domácich nepustili z pásma a stav znížili na 2:3.
Do tretej tretiny sme nastúpili s taktikou súpera zatlačiť agresívnym napádaním a zápas sa nám po výbornom výkone podarilo otočiť.
Chlapcom chcem za výborný výkon poďakovať.