2️⃣ 5️⃣ Michal Findura
Začali sme s prílišným rešpektom, no potom sme sa osmelili a prvý gól nás nakopol. Bojovali sme jeden za druhého a to nám prinieslo víťazstvom v zápase, ktorý sa musel páčiť všetkým, čo nás prišli povzbudiť.

7️⃣2️⃣ Martin Knižka
Prvé striedanie sme začali veľmi dobre mali sme príležitosť dať gól, ale nepodarilo sa. Potom prišli tri rýchle góly zo strany súpera.
V šatni nás tréner ukľudnil a povedal, aby sme dodržiavali systém a naše šance prídu.
Nabudili sme sa a do druhej tretiny sme na BA vybehli, dali sme góly vo výbornej atmosfére sa mne osobne aj fantasticky hralo. V tretej tretine sme vyrovnali a zápas sme poslali do predĺženia ktoré Havro rozhodol.
Chcel by som vyzdvihnúť tímový výkon a výborných fanúšikov,ktorých bude dúfam chodiť stále viac a viac.

2️⃣8️⃣ Jakub Cibák
Včerajšie stretnutie bolo náročné, hlavne v prvej tretine na nás súper vybehol a zaslúžene viedol. Od druhej tretiny sme ale zlepšili hru a dotiahli sa na súpera.Po obetavom výkone celého tímu, motivovaním trénerov a podpory fanúšikov sme zápas doviedli do víťazného konca.Víťazstvo nad tak kvalitným súperom nás určite poženie vpred.

5️⃣5️⃣ Jakub Köver
Tak ako zhodnotiť včerajší zápas 🙂
Bol to neskutočne odbojovaný zápas od každého jedného hráča až po brankára, prvá tretina bola trochu ustráchaná, inkasovali sme góly po individuálnych chybách, čo sa proti takému súperovi ako je BA nemôže stávať, pretože potrestá každé naše zaváhanie.
Cez prestávku sme si k tomu niečo povedali a hned to vyzeralo na ľade inak.
Je pravda, že sme hrali proti kvalitnému súperovi, ale myslím si, že v individuálnych a herných činnostiach a v korčulovaní sme sa im minimálne vyrovnali a preto som rad, že zápas skončil tak, ako skončil, a že sme potešili všetkých divákov a verím, že nás v nedeľu podporia ešte vo väčšom počte.
Ich podporu totiž veľmi potrebujeme.

Novejša DO TOHO !💛💙