1️⃣6️⃣ Martin Baca
Bol to ťažký zápas hneď od začiatku, súper na nás vybehol ale dokázali sme 3 krát skórovať a upokojiť hru. V druhej tretine mali Trnavčania množstvo presiloviek ale našťastie nedokázali zvrátiť stav stretnutia. Do tretej tretiny sme očakávali tlak od súpera ktorý aj prišiel a Trnava skórovala 2 krát, ale my sme však obetavým výkonom dobojovali zápas do víťazného konca a zaklincovali sme ho dvoma gólmi v úplnom závere.

1️⃣7️⃣ Marko Ondov
Po dlhej ceste do Trnavy na nás Trnava vybehla no my sme skórovali 3 krát a dostali sa na koňa no v druhej tretine to nebolo z našej strany vôbec dobre, kopec oslaboviek nás stálo veľa síl a Trnava stále hrozila. V tretej tretine sa Trnavčania presadili 2 krát a stále cítili šancu my sme sa zomkli ako tým a bojovnou hrou zlomili súpera v závere dvoma gólmi a odnášame si 3 body.

7️⃣7️⃣ Tomáš Ludányi
Zápas by som zhodnotil pozitívne… úvod sme zachytili dali sme rýchle 3 goly, ktoré vyplynuli z plnenia taktických veci.. Potom sme trochu poľavili a Trnave sme dovolili dostať sa na koňa.. Doťahovali sa na nás so skóre ale v obrane sme si to už ustrážili a zápas dotiahli do víťazného konca za čo som veľmi rád a chalanom dakujem za bojovný výkon.

2️⃣7️⃣ Martin Semaňák
Zápas sme začali veľmi dobre a vďaka tomu sme vyhrávali 0:3 no potom sme poľavili a kým sme sa spamätali bolo už 3:4 našťastie sme sa vzomkli a vydržali sme tlak súpera ktorý nám daroval presilovku 5 na 3 kde sme strelili gól a bolo vymaľované