Hokejisti HK Spišská Nová Ves odohrali od triumfu v SHL svoj prvý zápas. V prípravnom stretnutí nestačili na domácom ľade na poľského vicemajstra,  Cracoviu Krakow 1:2.

Spišiaci šli do vedenia v druhej tretine, keď skóre duelu otvoril v 36. minúte útočník Róbert Džugan. Hostia následne odpovedali presným zásahom z 36. minúty, puk za chrbát Filipa Suráka dostal Aleš Ježek. Keď to už vyzeralo, že sa oba celky budú musieť uspokojiť s vyrovnaným výsledkom po skončení riadneho hracieho času, o slovo sa prihlásil obranca Martin Dudáš, ktorý svojim presným zásahom rozhodol o víťazstve Cracovie 1:2.

HK Spišská Nová Ves: Surák (Šimo) – Malina, Romaňák, Kubát, Česánek, Zekucia, Ordzovenský, Grec, Petrek – Novák, Vrábeľ, Hamráček – Giľák, Ville, Černý – Džugan, Tyczynski, Ščurko – Tomala, Vartovník, Olejník