Michal Korenko
V dnešnom zápase sme nezachytili úvod stretnutia a inkasovali sme hneď v prvom striedaní gól ,načo sme nezareagovali práve naopak domáci nám v priebehu ďalších minút strelili dva ďalšie góly. Domáci boli celu prvú tretinu aktívnejší, lepšie korčuľovali a mali viac z hry ako my…
V kabíne sme si cez prestávku povedali, čo musíme zlepšiť a  v druhej tretine sme boli prvých 10-15 min. lepším mužstvom, z čoho pramenili aj šance a prišiel aj kontaktný gól , žiaľ záver tretiny nám nevyšiel a domáci prakticky z ničoho dali dva góly a to rozhodlo zápas. Celkovo sme neodohrali dobrý zápas, musíme si rozobrať chyby , ktoré sme urobili, pozrieť sa nato a pripraviť sa na ďalší týždeň v ktorom nás čakajú 3 náročné zápasy.

Róbert Džugan
Včera sme mali veľmi zlý vstup do zápasu, neviem povedať či to bolo kvôli dlhej ceste, zle nastavenej hlave alebo nekoncentrovanosťou.
Bolo veľmi ťažké doháňať náskok súpera ktorý hrali po taktickej stránke veľmi dobre. Z našej strany to nebol vôbec dobrý výkon ale máme deň voľna na oddych a v stredu nás čaká ďalší zápas na ktorý sa musíme čo najlepšie pripraviť a ukázať našu kvalitu.

Lukáš Hvila
Nezachytili sme úvod zápasu, kde súper dal ľahké góly, po našich chybách. Za stavu 3:1 sme nevyužili presilovku, pri ktorej chýbal kúsok šťastia. Musíme sa poučiť, že hokej sa hrá od prvej minúty do poslednej. Všetko si rozoberieme a v ďalšom zápase, budeme silnejší.

Daniel Hančák
Dnešný zápas nám ukázal ako sa hrať nemá, keď chceme bojovať o špicu tabuľky a naplniť ciele, ktoré sme si dali. Začať zápas ľahkovážne a v pätnástej sekunde dostať gól, v šiestej minúte prehrávať o tri góly je nemysliteľné. Nekoncentrovanosť celého tímu nás stála výsledok a preto sa treba z takýchto chýb poučiť aby sa to už v nasledujúcich zápasoch nestávalo. Topoľčany boli vo všetkých činnostiach o krok pred nami a zaslúžene vyhrali.