Zimný štadión v Michalovciach sa počas uplynulého víkendu stal hostiteľom mládežníckeho turnaja siedmakov – Fannsport Cup-u. Svoje zastúpenie na Zemplíne mal aj náš klub.
Výber vedený hlavným trénerom Lukášom Laškodym obsadil v konkurencii rovesníkov z Michaloviec, Bardejova, Humenného a Prešova konečné PRVÉ MIESTO. Darilo sa nám aj po individuálnej stránke. Náš útočník Sebastián Polčík sa stal s 13 bodmi najproduktívnejším hráčom turnaja, čím si vyslúžil aj miesto v All- star tíme.
Lukáš Laškody, šéftréner mládeže HK Spišská Nová Ves: „Sme veľmi radi, že sme sa zúčastnili na tak kvalitne obsadenom turnaji. Počas soboty a nedele sme odohrali 4 zápasy, v ktorých hráči podali výborné výkony a dosiahli veľmi dobré výsledky. Chlapci ukázali, že poctivý tréning má význam a v našich štruktúrach nám rastie generácia, ktorá má chuť a odhodlanie na sebe pracovať. Musím však povedať, že viac ako výsledky ma teší, že počas duelov sa nám ukazujú vecí, na ktoré sa zameriavame počas tréningov. Chlapci hrali krásny kombinačný hokej, čo ocenili aj diváci a úprimne vyzdvihli aj tréneri našich súperov.“
Výsledky:
HK Spišská Nová Ves – Mládež HC 46 Bardejov 13:2
HK Humenské Levy – HK Spišská Nová Ves 6:5
HK Spišská Nová Ves – HK Mládež Michalovce 6:1
Ha Slávia Prešov – HK Spišská Nová Ves 4:15
🏒Našim siedmakom k úspechu blahoželáme! Všetkým mládežníckym kategóriám držíme v ich napredovaní palce, nech sa môžeme s podobných úspechov tešiť čo najčastejšie !