Obraciame sa na Vás fanúšikov, srdce hokeja v Spišskej Novej Vsi, s prosbou v ťažkej situácii, ktorá zasiahla nie len nás, ale celý športový a civilný svet. Nikoho z nás neteší situácia, keď naše deti nemôžu brázdiť ľadové plochy a užívať si krásnu hru menom hokej. Naši chalani z A-mužstva už nedostali možnosť zabojovať v playoff a dotiahnuť rozrobenú prácu do konca kvôli šíriacemu sa koronavírusu. Spoločne s našim fanklubom a ďalšími hokejovými klubmi je tu spoločná myšlienka pomôcť hokejovému klubu vo veľmi ťažkej situácii, v ktorej sa bude po opatreniach, ktoré nastali nachádzať. Po mnohých ťažkých rokoch hokej u nás opäť ožil a je na správnej ceste, a my vás s pokorou a nádejou prosíme o akúkoľvek finančnú pomoc, ktorú uznáte za vhodnú. V tejto hokejovej sezóne sme viackrát pokorili tisícovú návštevnosť v zápasoch a radi by sme pokračovali v nastolenej ceste a robili radosť našim verným fanúšikom aj naďalej.

Svoj príspevok v minimálnej výške 5 € je možné poukázať na:
Transparentný účet Hokejový klub Spišská Nová Ves – Slovenská sporiteľňa SK5109000000005151552200

https://www.transparentneucty.sk/?fbclid=IwAR1SdDRYwxSsVBBHQPEzcS4_3b36QXJiFu7IMlPavIbYt1REjE4F1ACtAhs#/ucet/SK5109000000005151552200

V poznámke platby (správa pre príjemcu) vás prosíme uviesť “sponzorský dar – Meno Priezvisko”.
Na základe uvedenej poznámky Vám vystavíme špeciálnu vstupenku, ktorú Vám hráči A-mužstva osobne prinesú a bude následne platná na prvý zápas v nasledujúcej sezóne.
Ak máte záujem podporiť klub vyššou sumou ako je spomínaná suma “špeciálnej vstupenky” bude to krok, ktorý nebude nikdy zabudnutý

“Vypredajme” spolu zimný štadión, ukážme novoveské srdce, ktoré pomôže Vášmu obľúbenému klubu a my Vám za to v mene všetkých detí, hráčov a členov HK Spišská Nová Ves ďakujeme.