Fanúšikovia rysov, dočkali ste sa! Už zajtra spúšťa náš hokejový klub predaj vernostných permanentiek na novú extraligovú sezónu 2021/2022. Do predaja bude zatiaľ uvoľnených 250 ks. Neváhaj a poď spolu s nami tvoriť novú éru novoveského hokeja!

Spoločne, nielen v hokejových, ale všetkých športových kluboch veríme, že do začiatku novej sezóny sa monitorované ukazovatele vývoja ochorenia Covid-19 natoľko zlepšia, že budeme môcť po viac ako roku privítať v Spiš aréne našich skvelých fanúšikov v maximálnom možnom počte. Súčasných 250 povolených osôb je pre nás však východiskovým bodom. Aj keď záujem o zakúpenie permanentiek ďaleko presahuje toto číslo, rozhodli sme preto v momentálnej situácii uvoľniť do predaja len tento počet. Špeciálna vernostná permanentka bude obsahovať viaceré benefity, ktoré vám v nasledujúcich riadkoch predstavíme.

ČO ZÍSKAŠ?

V cene permanentky získaš vstup na všetky domáce extraligové zápasy (25) v základnej časti, vstup na prípravné stretnutia a duely Slovenského pohára. Okrem toho všetci kupujúci získajú ako darček exkluzívne tričko z limitovanej edície MAJSTRI 2020/2021. Veľkosť si, samozrejme, môžeš vybrať.

 PREKVAPENIE PRE TÝCH NAJRÝCHLEJŠÍCH

Ak budeš patriť medzi prvých 125-tich fanúšikov, ktorí si kúpia permanentku, až k dverám ti ju prinesie hráč nášho A-mužstva, ktorého si vyberieš.

CENNÍK

Prvých 100 fanúšikov získa svoju permanentku za zvýhodnenú cenu – 160€

Ďalšia stovka (101 – 200) za 180€

Kupujúci číslo 201– 250 za 200€

KDE OBJEDNAŤ?

Permanentky môžete rezervovať na: rysyhk@gmail.com

Na záver upozorňujeme fanúšikov, že vstup na zimný štadión sa bude riadiť podľa platnej legislatívy a vyhlášky. Permanentka je neprenosná, vystavená na meno.