Naši chlapci dnes bojovali na ľade nechali všetko, ale zvíťaziť sa im napokon nepodarilo keď s Topoľčanmi prehrali 3:2.

Zhodnotenie trénera Róberta Spišáka

Mali sme dobrý vstup do zápasu ,možno až na prvé dve striedania sme boli aktívnejším tímom čo sme potvrdili gólom a následnými šancami ktoré sme už bohužiaľ nepremenili.
V druhej tretine priebeh zápasu hrubo ovplyvnil rozhodca keď neodpískal faul na Kövéra a v tom istom striedaní poskytol Topoľčanom spornú presilovku 5:3 počas ktorej opať zlyhal keď nevylúčil hráča Topoľčian za evidentný faul vysokou hokejkou ktorá spôsobila Ordzovenskému krvavé zranenie. Takéto rozhodnutia nemajú nie len v playoff ale všeobecne v hokeji miesto.
V tretej tretine sme po kontaktom góle prevzali iniciatívu ale vyrovnať sa nám z množstva šancí už nepodarilo.
Vraciame sa domov s jediným cieľom a to sériu vyrovnať na 2:2.