Zhodnotenie zápasu proti Dubnici očami trénerov …

Richard Rapáč
Do zápasu sme vstúpili aktívne, mali sme tlak, šance, ale bránkar Lakosil chytal výborne a najmä jemu mohla Dubnica ďakovať za bezgólový stav 0:0 po prvej tretine. V druhej tretine sme mali opäť hru v rukách, ale efektivita v zakončení bola minimálna, keď nám chýbal tlak do brány a v predbránkovom priestore. Dubnica pozorne bránila a po dvoch brejkoch vyhrávala 2:0.
V tretej tretine a následnom predĺžení sme pokračovali v nátlakovej hre, dobíjaní brány súpera a zápas sa nám podarilo otočiť.

Róbert Spišák
Napriek tomu, že sme boli celý zápas herne kvalitnejším tímom, boli sme malo aktívny vo finálnych útočných herných činnostiach. Malo agresívne sme sa tlačili do predbránkoveho priestoru, chýbala presnejšia početnosť streľby a lepšia práca pred bránou súpera ( cloneníe , dorážanie a zbieranie pukov po streľbe, viac zdravej agresivity). Pozitívne bolo, že sme ustali oslabenie o 2 hráčov a naša zvýšená aktivita a priamočiarosť nám priniesla úspech v stretnutí.