Zhodnotenie zápasu
Tréner Richard Rapáč

Ťažko sa hodnotí zápas ktorý sme mali od začiatku jasne v rukách a nakoniec sme ho po hrubých individuálnych chybách stratili.
Do zápasu sme vstúpili tak ako sme si predstavovali keď sme sa vrátili k aktívnemu hokeju ktorý nás zdobil v prvej štvrtine sezóny a Levice sme prehrávali v každej činnosti.
Miesto vedenia 4:0 sme ale inkasovali po individuálnej chybe a do kabíny sa šlo za stavu 3:1.
Počas prestávky sme hráčom prizvukovali, aby pokračovali v aktívnej hre ale prišli ďalšie dve hrubé chyby ktoré sa nemôžu stávať a to nás stálo v konečnom účtovaní zápas. V ďalšom priebehu sme síce mali šance na opätovné vedenie trafili sme tyčku pred prázdnou bránou ale to zápas nerozhodlo.

Niektorí hráči sa musia zamyslieť a pochopiť, že hokej v SNV nie je voliteľný krúžok a mužstvu musia odovzdávať 100% každé jedno striedanie.
Padla na nás deka z ktorej sa musíme dostať sami, nikto nám nepomôže a cieľ byť do štvrtého miesta v tabuľke uhrať aj keby sme mali na ľade potiť krv.