Zhodnotenie zápasu proti Žiline !

🎤 Róbert Spišák – tréner
Nezachytila sme úvod stretnutia podľa našich predstáv, hrali sme takticky nedisciplinované ,zaostávali sme za súperom v osobnej disciplíne, korčuľovaní, dôraze, osobnej statočnosti. Až v polovici stretnutia sme prevzali iniciatívu, zvýšili sme dôraz, zlepšili korčuľovanie a disciplínu, ale vo finálnych útočných herných činnostiach chýbalo lepšie prevedenie. Celé stretnutie poznačil veľmi zlý úvod stretnutia ktorý v konečnom účtovaní rozhodol o osude zápasu.

🎤 Lukáš Vartovník – ,, C,,
Ťažko je hodnotiť zápas, ktorý sa prehrá najmä ak ide o Žilinu. Do zápasu sme vstúpili ako keby sa nič nemohlo stať. Miesto agresivity a korčuľovania sme sa len prizerali, že to čo chceme hrať my hrá súper. Robili sa individuálne chyby, ktoré tím ako Žilina z prehľadom využil a dostal sa do hernej pohody. Po prestávke sme začali hrať agresívnejšie, dostavali sme sa aj do šanci ale nepodarilo sa nám znížiť skóre na 3:2. Tento zápas nám ukázal naše chyby ktoré musíme odstrániť z hry ak chceme pomýšľať na postup.

🎤 Richard Rápač
Všetko čo sme si pred zápasom povedali a načo sme sa pripravovali ostalo v kabíne. Miesto toho aby sme na Žilinu vybehli sme sa súpera zľakli a celú prvú tretinu ho nechali hrať hokej a dominovať. V druhej tretine to už bolo omnoho lepšie ale otáčať takmer každý zápas nie je ľahké a ani možné. Nepodarilo sa nám streliť kontaktný gól a Žilina naopak po góle na 4:1 už hru do konca zápasu kontrolovala a z rúk nepustila.