Zhodnotenie zápasu proti Žiline očami hráčov !

6 Martin Chovanec
V prvom rade som rád, že sme sa revanšovali divákom a po dlhšom čase sa nám podarilo zvíťaziť v domácom dueli. Na zápas sme sa poctivo pripravili. Od začiatku to bolo vyrovnané, ale robili sme veci, ktoré od nás tréner vyžadoval, snažili sme sa hrať jednoducho a bez chýb, čo sa nám aj vyplatilo a v poslednej sekunde prvej tretiny sme sa po góle dostali do vedenia. V kabíne sme sa nabudili a tréner nám povedal, že musíme takto ďalej pokračovať striedanie po striedaní a náš čas príde. Do druhej tretiny sme nastúpili dobre, no bohužiaľ inkasovali sme gól, ktorý nás trošku zamrzel, ale na striedačke sme sa povzbudili a povedali si, že sa nič nedeje a musíme makať ďalej. Po necelých 8 minútach sme dali gól, ktorý nás nakopol a po ďalších troch strelených góloch sme poctivou hrou a kolektívnym výkonom už udržali zápas v našej réžii, ktorý sme dotiahli do víťazného konca.

1️0 Matúš Havrila
Od začiatku to bol ťažký zápas, ale prvú tretinu sme zvládli, keď sme dali gól zároveň so sirénou. Do druhej tretiny sme išli ako do každej, že ju ideme vyhrať, podarilo sa nám to a v tretej sme len pridávali na obrátkach a Žilina nám už nestačila. Dakujeme divákom, ktorí nás dnes prišli fandiť a verím že naše mladé mužstvo budú dalej podporovať.

8️8 Eugen Rabčan
Zápas sa odvíjal v nás prospech od začiatku, hrali sme aktívne a Žilinu sme nedostávali vôbec do hry. Po čase sa hra vyrovnala, ale ustáli sme to. Zlomovým bodom zápasu bolo to, že sme nedostali v tretej tretine gól, pretože Žilina sa mohla na nás dotiahnuť, ale oslabovky sme ubránili a nakoniec vyhrali pohodlne 5:1.

8 František Koky
Myslím si, že sme od začiatku zápasu boli lepší ako súper, za stavu 1:1 sme stále dodržiavali systém, z ktorého následne vyplynulo množstvo šancí, bolo otázkou času, kedy strelíme ďalšie góly, čo sa nám aj podarilo v druhej tretine, kde sme odskočili súperovi o dva góly a zápas sme dotiahli do víťazného konca. Ďakujeme fanúšikom za podporu.