Zhodnotenie zápasu so Skalicou !

🎤 Matúš Chovan
Našim cieľom v tomto zápase boli tri body a to sme splnili. Aj keď naša hra nebola celých 60 minút ideálna, celý zápas sme mali pevne v rukách.
Na konci sme to zbytočne zdramatizovali inkasovaným gólom, ale myslím, že vyhralo jednoznačne lepšie mužstvo.

🎤 Štefan Fabián
Snažíme sa ísť od zápasu k zápasu  a stále zlepšovať našu hru smerom  k play-off. Je vidno značný progres ale nie je to stále podľa našich predstav. Aj v zápase sme mali veľa výborných momentov, ale aj hluchých ci zlých pasáži. Každá výhra nám dodáva viac sebavedomia a už teraz sa tešíme na najbližší zápas proti lídrovi tabuľky.

🎤 Matej Giľák
Do prvej tretiny sme vstúpili aktívne vedeli sme že Skalica má za sebou dlhú cestu čo sme sa snažili využiť vytvorili sme na súpera tlak a dostávali sme sa do šancí ktoré sme na konci prvej tretiny dokázali využiť. Do druhej tretiny sme išli s tým že ešte zvýšime aktivitu z čoho sa nám podarilo na začiatku streliť tretí gól. Skalica hrozila najmä z protiútokov do ktorých sa dostávala po našich chybách. Tretia tretina bola najvyrovnanejšia dochádzali nám trochu sily čo sa súper snažil využiť a znížil na 3:1 posledné štyri minúty nás Skaličania zavreli v našom pásme snažili sa ešte niečo so zápasom urobiť ale gólom do prázdnej brány sme rozhodli o víťazstve. Celkovo to nebol zlý výkon som rád že sa nám v posledných zápasoch darí strieľať góly, ale musíme zlepšiť hru v obrannom a strednom pásme keď nie sme v držaní puku.