Na videu sme si rozobrali hru Levíc s tým, že do zápasu nastúpime agresívne a súpera zatlačíme, čo sa nám aj podarilo, bohužiaľ po hrubej individuálnej chybe sme inkasovali prvý gól. Prvú tretinu sme odohrali aj napriek tomuto momentu výborne a skóre sme do prestávky zrovnali na 1:1.
V druhej a tretej tretine sme však trávili viac času na trestnej lavici ako na ľade a v oslabení sa zápas vyhrať nedá.
Levice nás vyškolili v efektivite, keď nám v druhej tretine dali z 9 striel na bránu 4 góly.
Do tretej tretiny sme nastúpili s odhodlaním zápas zdramatizovať, ale po góle na 5:2 prišla ďalšia séria oslabení, ktorá nám to znemožnila.
Výkon rozhodcu komentovať nemôžem a ani nebudem, ale klub dnes podnikne adekvátne kroky, aby sa podobné veci na našom ľade viac nediali.
Máme veľmi mladé mužstvo, ktoré sa musí naučiť hrať pod tlakom v pozícii favorita, čo v domácich zápasoch zatiaľ nezvládame a máme na čom pracovať.
Káder po odchode resp. zraneniach troch nosných hráčov musíme posilniť najmä v obrane, ak chceme pomýšľať na umiestnenie v prvej polovici tabuľky, lebo skúsenosti práve v zápasoch ako bol tento chýbajú a bojovnosťou sa nahradiť, aj keby sme veľmi chceli, nedajú.