Zhodnotenie trénera Richarda Rapáča

Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, mali sme v prvých desiatich minútach dve gólové šance, ktoré sme nevyužili a po góle Bratislavy na 2:0 bolo na ľade do konca prvej tretiny už iba jedno mužstvo.
Do druhej tretiny sme šli s tým, že sa pokúsime o kontaktný gól a opäť platilo nedáš dostaneš, kde sme po našej šanci inkasovali z brejkovej situácie tretí gól a o zápase bolo rozhodnuté.
Chlapcom patrí vďaka, že bojovali za každého stavu, aj keď to mali včera proti Bratislave enormne ťažké a rozdiel v kvalite bol výrazný.
Najmä pre našich juniorov sú takéto zápasy cennými skúsenosťami, ktoré ich posúvajú vpred.
Nám zo základnej zostavy vypadlo až päť hráčov, ktorých nemáme ako nahradiť a tak sme boli nútení hrať s Capitals v improvizovanej zostave na tri päťky.
Verím, že sa dáme zdravotne čo najskôr dokopy, aby sme mohli produkovať hokej, ktorý nás v tejto sezóne zdobí.