Zhodnotenie zápasu v Humennom !

🎤 Michal Pichnarčík

Do zápasu sme išli s jasným zámerom a to dodržiavať nastolenú taktiku a vyhrať. Prvá tretina tomu aj nasvedčovala, mali sme podstatne viac z hry, držanie puku, tlak na bránu aj šance. To, že sme ich nepremenili využilo Humenné a dvoma zlepenými gólmi v závere tretiny strhlo vedenie na svoju stranu.
V šatni padli tvrdšie slová a vrátili sme sa do zápasu bojovným výkonom a uhrali víťazstvo za tri body. Všetci v šatni a v klube vieme, čo chceme dosiahnuť a o čo sa hrá, preto musia zápasy a celkový prístup ku každému momentu hry vyzerať úplne inak. V takýchto zápasoch sa nemôžme strachovať o víťazstvo do poslednej minúty.

🎤 Edmund Piačka

Som rád, že sme vstúpili do nového roka víťazne. Od začiatku zápasu sme boli lepším mužstvom. Škoda záveru prvej tretiny, no som rád, že sme to dokázali zvrátiť a otočiť zápas. Ukázala sa sila tímu a verím, že v tom budeme pokračovať naďalej.

🎤 Jakub Černý

První tretina byla velmi dobra až na dva výpadky v naší hre ze kterých jsme inkasovali góly. V šatne jsme si rekli, že to takhle dál nejde a myslím, že jsme to ukázali konečne i na lede a zápas zvrátili na naší stranu a odvezli si dúležité 3 body do tabulky a doufám ,že i zvedli sebevedomí do dalších zápasú.